Dirt 3 (Complete Edition) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní

87 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Součástí edice je i všechen dodatečný obsah: McRae Vision Charity Pack, Teams and Cars Unlock Pack, Power and Glory Car Pack, Monte Carlo Track Pack, Horn Pack, Mini Gymkhana Special Pack, Mud and Guts Car Pack, Ken Block Special Pack a X Games Asia Track Pack.

Vždy jsi chtěl být rallye jezdcem. Rychlost máš v krvi. Jsi přesný jako švýcarské hodinky. Uměl jsi dříve driftovat než mluvit a slovo vítězství je jediné, které znáš. Jsi nejlepší hráč DiRT!

Série DiRT je závodní sérií, z prostředí rallye, která v sobě mísí ty nejlepší prvky simulace a arkády. A DiRT 3 Complete Edition je toho zářným příkladem!

Complete Edition v sobě nese to nejlepší ze závodních simulací a arkád a vše kombinuje dohromady. Hráč si může při jízdě vybrat z jakého pohledu se mu řídí nejlépe, ať už z kapoty vozidla, nebo přímo z kokpitu. K dispozici je hráči zářná singleplayerová kariéra, která nabízí jak klasické rallye závody, tak slavnou gymkhanu, které šéfuje sám velký Ken Block. Vše je o výzvách, proto různé online módy, které lze hrát s přáteli, nabízí výbornou zábavu na dlouhé hodiny, či odreagování od kompetitivního gamingu. S kompletní edicí má tak hráč zajištěnou zábavu na dlouhé týdny dopředu.

Troufneš si vyzvat Kena Blocka?

Jméno značky: Codemasters
Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Závodní
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: