Dirt 4 Steam PC

Značka: Codemasters

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
1 338 Kč
Dirt 4 Steam PC
Značka: Codemasters

Je krásné sobotní odpoledne. Ty se nacházíš v Barceloně. Sluníčko svítí a tebe čeká poslední erzeta, která ti může zajistit vítězství v celém šampionátu! Dokážeš to?

Dirt 4 je skvělou závodní simulací, která vsází na mix zábavy a realistické požitku z jízdy. Na své si přijdou i milovníci bugin nebo závodních trucků napříč tratěmi po celém světě!

Nový díl s číslovkou čtyři klade velký důraz na nebezpečí, čímž se motorsport vyznačuje. Najdeme zde například nový režim výzvy "Be Fearless - Buď neohrožený!" Novinkou je také editor tvorby tratí, kde si hráči mohou vytvořit vlastní rallye trať. Samozřejmě nechybí ani klasické závody rallye, tak jak je hráči znají. K tomu je potřeba připočíst i licencovaný šampionát FIA World Rallycross a v neposlední řadě i závody bugin a závodních trucků! Pro ty vybíravější hráče je tu pak nabídka 50 různých automobilových značek, a to včetně vozů jako Ford Fiesta R5, Mitsubishi Lance Evo VI, Subaru WRX STi NR4, či Audi Sport Quattro S1 E2. Hra nezapomíná ani na milovníky cestování, protože závody se budou jezdit napříč celým světem. Vyjmenovat lze například Austrálii, Španělsko, Mexiko, USA nebo Monte Carlo!

Jsi připraven na pořádnou jízdu?!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Závodní
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: