Disciples II Gallean’s Return Steam PC

Značka: Strategy First

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
189 Kč
Disciples II Gallean’s Return Steam PC
Značka: Strategy First

Trůn se otřásá v základech a není nikdo, kdo by ho zachránil.

Impérium se otřásá v základech a hráč bude mít napilno, jenom aby dokázal celé království zachránit před několika různými frakcemi v tahové RPG edici Disciples II Gallean's Return, ta obsahuje základní hru a dvě rozšíření.

Nyní je prakticky jedno, kdo zachrání trůn a Impérium, ale někdo to být musí. Hrozivá Inkvizice plení, co se jen dá a kmeny, které se jen o vlásek zachránily, před úplným zničením se nyní dávají po fatálních ztrátách, dohromady. Mezitím však na svou šanci čekají i Nemrtví a Orkové. Hráč se do tohoto chaosu zapojí s vlastním královstvím a družinou, jenom aby si uzmul moc pro sebe a nastolil pořádek a mír.

Náhodně generovaná mapa skrývá nespočet zajímavých výzev od klasických tahových soubojů s různými monstry až po obrovské poklady, které přinesou krátkodobý blahobyt pro královskou pokladnici. Vylepšení neminulo ani editor mapy či umělou inteligenci, která nyní myslí více takticky. Samozřejmostí jsou i nové mapy či speciální postavy. Vše pak doplňuje výborná grafika a poutavé ozvučení.

Dobývej nové světy!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: