Dishonored (Definitive Edition) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
66 Kč
Dishonored (Definitive Edition) Steam PC

Obsahuje základní hru Dishonored a veškerý dodatečný obsah DLC The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches, Dunwall City Trials a Void Walkers Arsenal!

Krysí mor je všudypřítomný. Lidé živoří a bojují o svůj holý život. A ty bývalý bodyguard císařovny jsi na listině zločinců.

Dishonored Definitive Edition přínáší jak základní hru, tak všechna dostupná DLC, která příběh bývalého bodyguarda doplní o spoustu zajímavých dějových linek a tím i mnoho herních hodin.

Dunwall. Megalomanské industriální město, ve kterém hráč okamžitě ucítí steampunkový nádech! Hráč se ocitá v roli Corva, bývalého bodyguarda své milované císařovny. V důsledku tragických událostí, je však Corvo falešně obviněn z její vraždy a jeho reputace je v troskách. Nyní se stává štvanou zvěří. Teď je pouze na hráči, zdali dokáže očistit jeho pověst a zachránit vše, co je mu svaté. Hra Dishonored kromě výborného příběhu nabízí i komplexní řešení situací, do kterých se hráč dostane a dle toho taktéž hráče hodnotí. Hru je například možné projít bez jediného zabití, tím, že postup lokacemi bude hráč déle plánovat, o to triumfálnější pak vítězství bude. Speciální schopnosti, které se postupem času bude Corvo učit, tento postup výrazně ulehčují. Doplňující DLC pak příběh rozšíří o mnohé doplňující zvraty, které poskytnout širší náhled na příběh Corva.

Odhal skutečného vraha!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: