Dishonored 2 Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (3 ks)
178 Kč
Dishonored 2 Steam PC

Corvo, nebo Emily? Tahle volba na tebe čeká. Každý má své specifické vlastnosti, které není radno opomíjet. Jakmile si vybereš, už nebude cesty zpět!

Dishonored 2 je pokračováním předchozí jedničky, která sklidila velký hráčský úspěch. A to nejen díky inovátorské možnosti, nikoho při svém postupu nezabít, ale také i své intuitivní hratelnosti a pohledu z první osoby.

Druhý díl, hráče zavede do města Dunwall, 15 let poté, co byl Lord Regent poražen a epidemi krysího moru zahnána. Uchvatitel trůnu, svrhne dědičku Emily Kaldwin a ta je nucena uprchnout do pobřežního města Karnacy. Kde by se měl nacházet klíč, k znovuzískání moci, do rukou Emily. Dishonored 2 se může pyšnit rozmanitými mapami, přičemž každá je úplně jiná, než ta předchozí a zároveň také nabízí prostor pro znovuhratelnost. Stealth postup je vítaným bonusem, který Vám pomáhá, aby konec příběhu skončil pozitivně. Totiž čím více hráč zabije lidí, včetně hlavních bossů, tím negativnější bude konec hry. Hráč by měl proto důkladně zvážit, zda využije masové vyvražďování nebo tichý postup, bez zabíjení.

Zvolíš opět Corva nebo Emily? Nebo si to střihneš rovnou dvakrát?

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, RPG, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: