Disney Sky is Falling Pack Steam PC

Značka: Disney

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (3 ks)
184 Kč
Disney Sky is Falling Pack Steam PC
Značka: Disney

Obsahuje:

Disney's Chicken Little

Disney's Chicken Little: Ace in Action


Tahle jízda bude pro Strašpytlíka a jeho přátelé naprosto zásadní!

Balíček dobrodružných her, Disney Sky is Falling Pack, přichází s neuvěřitelnou akcí, v níž se hráč ujme Strašpytlíka, který musí bojovat s padajícími nebesy.

Nebesa padají a kuře Strašpytlík je jediný, kdo to vidí. Jeho úkolem je tedy napříč několika minihrami zajistit to, aby nebyl nikdo ohrožen a mimozemská invaze byla odvolána. V náročných úrovních bude hráč skákat, používat vystřelovací hák, nebo sjíždět chodby školy ve vozíku, hrát vybíjenou, lézt po stromech či nacvičovat taneční sestavu. Rozmanitosti se tady meze rozhodně nekladou a hráč se tak může těšit na neuvěřitelnou zábavu.

Samotná druhá hra, Disney's Chicken Little: Ace in Action, je už mnohem akčnější, neboť Strašpytlík a jeho přátelé si vyprávějí příběh o statečném kuřeti, které dobývá mimozemské planety a zachraňuje nebohé tvory před mimozemskými silami. Zde hráč otestuje svou mušku a pohotové reakce, jelikož planeta Pluto volá o pomoc! Nádherná grafika a skvělé ozvučení jsou v kombinaci s propracovanými úrovněmi a mini hrami, naprostou samozřejmostí!

Strašpytlk je jenom jeden!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Adventury
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: