Divinity: Original Sin (Enhanced Edition) GOG PC

Značka: Larian Studios

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro GOG

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
607 Kč
Divinity: Original Sin (Enhanced Edition) GOG PC
Značka: Larian Studios

Obrovská volnost je tak svazující.

Obrovské lokace, spousta úžasných nepřátel a nelineární příběh, který hráče upoutá na desítky hodin do herního křesla. To vše ho čeká v tahovém RPG Divinity Original Sin Enhanced Edition.

Nelineární příběh dvou mladých hrdinů, kteří se živí hledáním materiálu, se náhle zvrtne. Jejich původní úkol byl prošetřit nic neříkající vraždu, avšak misky vah se razantně obrátily a najednou se oba hrdinové ocitli ve svízelné situaci, kdy se z obyčejné vraždy, stal případ, který může změnit celý chod světa v budoucnosti. Hrdinům už předtím něco naznačovalo, že to nebude ledajaké pátrání.

Mimo skvělý příběh si hráč především užije dynamické tahové souboje, které toho mají spoustu, co nabídnout. K dispozici je totiž přes 180 různých kouzel k naučení. Důmyslný craftovací systém umožní výrobu těch nejlepších zbraní a umělá inteligence bojuje až do skonání při každé příležitosti. Rozmanité druhy nepřátel totiž vyžadují netypické taktiky. Hráč taktéž bude řešit složité hádanky a sbírat bohatý loot, který po sobě zanechají jeho nepřátelé. V rámci dynamického splitscreenu si navíc hráč užije kooperaci s přáteli mnohem více!

Musíš světu pomoct!

Kategorie: Hry na GOG
Platforma: GOG
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, RPG, Strategie, Co-op, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: