Doom Classic Complete Steam PC

Značka: id Software

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
181 Kč
Doom Classic Complete Steam PC
Značka: id Software

DOOM Classic Complete obsahuje:

Doom II

Final Doom

Ultimate Doom

Master Levels for Doom IISvět mrtvých vyrazil na obléhání Země!

Mariňáci to v brutální FPS edici Doom Classic Complete, nemají vůbec lehké. Čekají na ně totiž desítky úrovní, které se hemží monstry a překypují obrovským množstvím zbraní a power-upů.

Svět je opět v nesnázích a členové americké armády se opět vydávají do akce. Hráč se stane jedním z nich, v rámci konfliktu, který navždy změní historii země. Brány pekla se otevírají a vychází z ní, hroziví démoni, jež lační po krvi a strachu svých obětí. Nevinní civilisté jsou masakrováni po desítkách a nikdo není v bezpečí. Stav je kritický a jenom hráč má tu možnost, celou situaci zachránit.

Krev bude stříkat všude kolem, ale nebude hráčova. Umělá inteligence se bude valit na hráče ve vlnách a všech různých podobách, které monstra jenom mají. Od řadových vojáků, po těžké bosse. Všechny hráč musí zlikvidovat. Obrovská paleta zbraní bude mluvit v jeho prospěch a ani silné power-upy, ho nenechají ve štychu v rámci několika desítek úrovní, napříč všemi čtyřmi tituly. Vše doplňuje retro grafika a ozvučení.

Tady brutalita nezná mezí!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Multiplayer
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: