Doom Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
129 Kč

Zabíjení monster nebylo nikdy lepší!

Elitní mariňáci zkrátka zažívají ty nejextrémnější akce a některé z nich jsou k nalezení v brutální FPS DOOM. Horda démonů se totiž vrhá na hráče bez jakýchkoliv zábran.

Když jeden z profesionálních vojáků nechtěl uposlechnout rozkaz, v němž bylo zakomponováno i střílení bezbranných civilistů, tak se strhla mezi ním a velitelem jednotky menší bitka. Poté byl voják převelen na planetu Mars, protože služba v této oblasti je trestem pro každého jednoho vojáky. Není tam co dělat a dyn tam ubíhají snad ještě pomaleji než na Zemi. Ovšem to se jednoho dne změní, když jistá společnost začne experimentovat s teleportací.

Z pohledu první osoby a za doprovodu jednotlivých páček konzole, bude hráč bojovat v dynamicky měnícím se prostředí, zatímco se na něj povalí hordy brutálních nepřátel. Několik úrovní obtížnosti zajistí, že každá úroveň může být výzvou, pro jakéhokoliv hráče. Všudypřítomné power-upy mohou hráči nejednou zachránit kůži, či zvýšit jeho udělené poškození. Široké spektrum zbraní však dají hráči naději přežít za každé situace.

Apokalypsa začíná!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Multiplayer, Co-op
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: