Dragon Age: Origins Origin PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: Akční

999 Kč / ks
Dočasně vyprodáno

Živoucí svět má pro tebe přichystány samé výzvy!

Velitel Šedých strážců hledá nové rekruty, a právě hráč se mu v akčním RPG Dragon Age Origins zalíbil natolik, že mu předložil nabídku pro vstup do jednotek.

Celkem šest rozmanitých příběhů může hráč odstartovat, záleží však pouze na tom, jakou specializaci a rasu si vybere. Poté se společně s velitelem Šedých strážců hráč vydá na jižní pevnost jménem Ostagar. Zde se má hlavní hrdina připojit k samotnému králi země Ferelden a jeho nevlastnímu otci. Společnými silami chtějí naplánovat útok na místo, odkud vycházejí temná monstra a hráč jim v tom musí pomoct.

Propracované dialogy a těžké souboje s umělou inteligencí, jsou pouze špičkou ledovce. Dále hráč absolvuje zajímavé rozhovory se zajímavými NPC postavami, či bude vylepšovat své zbraně, pro větší bojovou efektivitu. Samozřejmostí je i výborný editor postavy, který hráči umožní i volbu povolání, či změnu rasy. V bojích hráč využije silné power-upy, které si předtím může opatřit v otevřených lokacích měst. Vyhranými bitvami si pak hráč může zlepšovat svou postavu.

Staň se strážcem!

Jméno značky: Electronic Arts Inc.
Kategorie: Hry na Origin
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, RPG
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: