DRAGON BALL XENOVERSE 2 Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
241 Kč
DRAGON BALL XENOVERSE 2 Steam PC

Dragon Bally jsou zpátky, získáš je ty nebo někdo jiný?

Bojová 3D hra, DRAGON BALL XENOVERSE 2, hráče zavádí hráče do událostí, které se odehrávají dva a půl roku, po konci první hry. Hráč se opět může těšit na skvostné bitvy a strhující příběh!

Již tomu bude dva a půl roku od posledního setkání, ale přesto Elder Kai dává hráči nový úkol. Tím je náprava historických událostí do původní podoby, poté co byly změněny. Napříč touto cestou hráč například zažije bitvu Gokua a Raditze. Zatímco se hráč pokouší napravit tuto bitvu, tak Towa a Mira, lidé, kteří změnili budoucnost rozhodně neleniví a shromáždili mocné spojence, aby vyrazili do ještě brutálnějších bitev za účelem naplnění svých tužeb!

Hráč se opět může těšit na brutální souboje, které překypují drsnými komby a perfektní grafiku, která vyobrazí i ten nejrychlejší pohyb jakékoliv z postav. Samotné město Conton City je dokonce 7x větší než město z předchozí hry. Hráč také může využít volného pohybu po světě a bojovat, kde se mu jen zlíbí. Kromě pěti hratelných ras, se hráč dočká i editoru postav, díky čemu může dát své kreativitě volný průběh.

Naprav minulost!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Bojové, Multiplayer, Co-op, Adventury, MMO
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: