Dying Light 2 Stay Human Steam PC

Značka: Techland

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
690 Kč
Dying Light 2 Stay Human Steam PC
Značka: Techland

Kupte si Dying Light 2 Stay Human a vstupte do světa rozvráceného a zničeného virem, který mění každou živou bytost na shnilou příšeru toužící po mase a žijící v noci. Tento nelítostný nakažený svět změnil zbytky lidstva na to nejhorší. Poslední přeživší město se propadlo do novodobého středověku, ve dne se ulicemi potulují bandité a v noci do nich vstupují zombie - nikdo není nikdy v bezpečí, a právě tady přicházíte do hry vy, Aiden Caldwell.

Moc měnit

Vaše ovladatelná postava není jen obyčejný člověk. Sám byl nakažen, a to vašemu hrdinovi propůjčuje výjimečnou obratnost i ničivé možnosti boje. Nechte se unášet městem plným tajemství a utrpení - udělejte vše, co je ve vašich silách, abyste ho změnili k lepšímu a zachránili rozpadající se metropoli před tím, co se zdá být nevyhnutelným pádem.

2-4 Kooperativní hra

Hru sice můžete hrát i sólo, ale můžete ji také sdílet až se čtyřmi dalšími přeživšími! Nejenže budete moci vytvářet unikátní hry a začít záležitosti záchrany světa od úplného začátku, ale také budete moci pozvat nebo se připojit k již existující hře a ukázat/podívat se na postup/úpadek daného světa.

Vaše role

Staňte se majákem naděje pro poslední přeživší na Zemi. Svět, jak ho znáte, už neexistuje, lidstvo se ponořilo do svých prapůvodních kořenů a těch, kteří ještě doufají v lepší svět, ubývá ve stále větší fázi. Vaše činy budou mít obrovský vliv na další vývoj celých oblastí a neexistuje jediné řešení.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Co-op, Dobrodružné, Survival
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Gameplay Trailer

Place to Call Home Trailer

The Reason - Gameplay Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: