Dying Light - Hellraid (DLC) Steam PC

Značka: Techland

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
87 Kč
Dying Light - Hellraid (DLC) Steam PC
Značka: Techland

JEDNÁ SE O DLC KE HŘE DYING LIGHT, KTEROU JE NUTNÉ VLASTNIT KE SPUŠTĚNÍ TOHOTO DODATKU! Nikdo neví, odkud se ten podivný arkádový přístroj vzal. Jednou ho prostě obyvatelé Toweru našli ve sklepě po podivném výpadku proudu. Vynesli ho nahoru, aniž by tušili, na co narazili.

Osvěžte si zážitek s hrou Dying Light díky tomuto strašidelnému zařízení, které přináší přístup ke zcela novému hernímu režimu založenému na nevydané akční fantasy hře z pohledu první osoby od Techlandu jménem Hellraid. PROSEKEJTE SE HORDAMI PEKLAProjděte portálem, nechte známé ulice Harranu za sebou a ponořte se do podivuhodné pevnosti, kterou ovládli služebníci pekla.

Zabíjejte zbrusu nové démonické nepřátele středověkými meči, sekerami a kladivy v kamenných chodbách a matně osvícených komnatách. OVLÁDNĚTE NOVÝ HERNÍ REŽIMPrověřte svoje schopnosti v napínavých nájezdech do kobek a získejte kořist. Vracejte se do pevnosti, likvidujte nebezpečné nepřátele a získejte dodatečné odměny. Vylepšete si úroveň Hellraid a získejte přístup k novým zbraním, které můžete používat i mimo tento pekelný svět.

PROVÁDĚJTE NÁJEZDY SAMI ČI V KOOPERACIBojujte na vlastní pěst anebo dejte dohromady skupinu až 4 lidí a buďte ujištěni, že na vás budou poskoci pekla připraveni. Připravte se čelit nesvatým hordám, které se vyrovnají vašemu počtu a síle a připraví vám pořádnou výzvu.

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, RPG, Survival
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: