Euro Truck Simulator 2 - Cabin Accessories (DLC) Steam PC

Značka: SCS Software

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
83 Kč
Euro Truck Simulator 2 - Cabin Accessories (DLC) Steam PC
Značka: SCS Software

Jedná se o rozšíření, ke hraní je potřeba vlastnit základní hru Euro Truck Simulator 2.   

Miluješ vlajky nebo chceš mít svůj notebook neustále po ruce i při cestách? Díky dodatku Euro Truck Simulator 2 Cabin Accessories žádný problém!

Euro Truck Simulator 2 Cabin Accessories je herní rozšíření, které hráči umožní si přizpůsobit kabinu svého náklaďáku tak, že se bude konečně cítit jako doma!

Celý život prakticky tráví na cestách. Řeč je o řidičích nákladních vozů. Právě proto si ze svých kabin vytváří pojízdné domovy, aby se vždy cítili jako doma, i přesto, že jsou od něj mnohdy i tisíce mil vzdálení. Hráč si do své kabiny bude moct přidat takové důležité věci jako jsou například navigace či kompas. No ovšem poté si může kabinu i pořádně přizpůsobit. Na palubní desku si může dát známé figurky, které za jízdy budou pohybovat hlavami. Či například lze nainstalovat i záclony, tady však opatrně, jelikož by hráče mohla za tento doplněk náležitě pokutovat policie. Ovšem pokud je hráč sběratel vlajek, tak si jich pár může vyvěsit na čelní sklo, aby měl památku na země, které navštívil.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Simulátory, VR, Indie
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: