Euro Truck Simulator Steam PC

Značka: SCS Software

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
6 650 Kč
Euro Truck Simulator Steam PC
Značka: SCS Software

Vydejte se na realisticky zpracované evropské dálnice a podívejte se do skutečných míst a měst. Vžijte se do role řidiče dálkového tahače a poraďte si na rozmanitých silnicích, v různých povětrnostních podmínkách, a dodejte zboží v šibeničním termínu. Vlastnosti produktu: Vyberte si náklaďák – z pestré nabídky si podle svých finančních možností vybere každý! Zvyšte svůj obchodní potenciál a vyberte ten stroj, který nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Díky realistickému ztvárnění se můžete volně rozhlížet po kabině a kontrolovat zpětné zrcátko úplně stejně jako ve skutečném kamiónu! Všechny tahače jsou inspirovány reálnými předlohami, včetně detailně zpracovaných 3D interiérů. Za dodání zboží získáte odměnu, za porušování dopravních předpisů dostanete naopak pokutu! Nezapomeňte natankovat a opravit případné závady.

A proč si truck rovnou nevylepšit nebo nekoupit nový, když na to máte? Rozšiřte své podnikání do různých zemí. Přeprava nebezpečného nákladu je sice výnosným podnikem, potřebujete pro ni ale povolení.

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Doprava: Zdarma na e-mail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: