Europa Universalis IV - Rule Britannia (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
119 Kč
Europa Universalis IV - Rule Britannia (DLC) Steam PC

Jedná se o herní dodatek a je nutné vlastnit zákaldní verzi Europa Universalis IV v platformě Steam !

Oslabena válkami vedenými na kontinentu, se slabým králem a hamižnou šlechtou, Anglie v polovině XV. století nemohla ani tušit, jaké velké dny přijdou.

Bude to náročná cesta, plná občanských válek, náboženských převratů, velkých požárů a podivných spojenectví. Ale národ, který se stane Velkou Británii, bude jednou vládnout hospodářským impériem zahrnujícím celý svět, exportovat ideály anglické svobody – nejen myšlenek, ale i obchodu – a stane se nejmocnějším národem, jaký svět viděl. Ovládněte vítr a obchod a zažehněte jiskru průmyslové revoluce v Immersion Pack - Rule Britannia, novém rozšíření pro hru Europa Universalis IV.  

Vlastnosti rozšíření Rule Britannia: Nové britské mise: Nové exkluzivní stromy misí pro Anglii, Skotsko a Irsko, zasazené v naším novém systému misí ve hře Europa Universalis IV.Průmyslová revoluce: Vysoce rozvinuté provincie v pozdější části hry mohou produkovat uhlí, čímž zvyšují produktivitu a bohatství.Inovativnost: Získejte odměny za to, že jste prvním národem, který odhalí nové znalosti, včetně nižších nákladů na energii.

Námořní doktrína: Přijměte obecnou strategii pro vaše flotily, která vám poskytne bonusy na údržbu lodí, obchodní sílu nebo výkon v bitvách.Anglikanismus: V Anglii se může objevit nová protestantská víra s novými bonusy a náboženskými možnostmi.Sdílení znalostí: Pomozte zaostávajícím spojencům nebo poddaným podporou šíření institucí v jejich oblastech.  

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Strategie, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: