Exorder Steam PC

Značka: Fat Dog Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (5 ks)
198 Kč
Exorder Steam PC
Značka: Fat Dog Games

Podmaň středověký svět a pak i ten online!

Tahová strategie Exorder se prezentuje jak nádhernou grafikou, tak středověkým zasazením. Království přišlo o krále a jeho dva potomci započali tvrdou válku o otcovu korunu.

Celičké Ceruleanské království truchlí! Král je mrtev. Zbyli po něm jeho dvě děti a ty se nyní v důsledku zášti a chamtivosti přou o své nástupnické právo. Prince Tristan hlásí, že prvním je vždy muž, ale tomu oponuje princezna Beyla. Není kdo by spor rozhodl, tak se uchýlili k násilí. Každá ze stran postupně shromažďuje vojska a chystá se k obrovskému střetu, který spor rozhodne jednou provždy.

V singleplayerové kampani na hráče čeká 12 strhujících misí v příběhu o chamtivé moci. Umělá inteligence z něj bude při každém tahu ždímat to nejlepší, aby jeho vítězství nebylo vůbec snadné. Taktický um je klíčový a drobnosti dokážou rozhodnout celý boj. V bitvách si hráč bude moci osvojit správu nad více než 10 druhy různých jednotek. Tyto zkušenosti zároveň využije i v kompetitivním multiplayeru, kde už na něj budou čekat ostřílení stratégové. Vše je vyobrazeno v krásné grafice a doplněno poutavým ozvučením.

Získej království pro sebe!

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Strategie, Indie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: