F1 2012 Steam PC

Značka: Codemasters

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
1 098 Kč
F1 2012 Steam PC
Značka: Codemasters

Není vůbec lehké stát se mistrem světa v kategorii F1, ale co takhle to zopakovat? Dokaž všem, že si trofej zasloužíš!

Formula 1, F1 2012 je skvělá závodní simulace, ve které se hráči usadí za monopost F1 a budou před zraky všech diváků dokazovat svůj řidičský talent a tvrdou práci, kterou absolvovali, aby se stali šampióny.

Oficiálně licencovaní jezdci, týmy, a v neposlední řadě i závodní okruhy, které se objevily v závodním ročníku 2012! Na začátku hry nechybí komplexní tutoriál, který hráče dostatečně proškolí a pomůže jim vylepšit jejich řidičské schopnosti! Každý hráč bude moct zažít pokročilý systém počasí, jež velmi ovlivňuje aktuální situaci na vozovce, přičemž hráč si bude moct zajezdit na takových místech jako je například Austin v Texasu a tím výčet lokací rozhodně nekončí.

Do hry byly přidány i nové herní módy jako Season Challenge, což je režim kariéry vtěsnaný pouze do deseti závodů. Nebo si hráč může vyzkoušet mód zvaný Champions Mode Scenarios, kde otestuje své schopnosti proti těm nejlepším jezdcům vůbec. Nechybí samozřejmě ani další herní alternativy jako pětiletá kariéra, šampionát v kooperaci s kamarádem, multiplayer pro 16 hráčů a závod proti času.

Buď šampión, vyhraj F1!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Závodní, Co-op
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: