F1 2021 Steam PC

Značka: Codemasters

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
2 255 Kč
F1 2021 Steam PC
Značka: Codemasters

Zbrusu nový příběhový režim slibuje napínavou jízdu, při níž se pokusíte o hvězdnou kariéru tím, že se vyšvihnete z Formule 2 rovnou do první ligy - Formule 1. Pamatujete si na nechvalně proslulého Devona Butlera, který debutoval v F1 2019? Je zpět a je připraven k akci.

Chcete naskočit přímo doprostřed šampionátu F1? Funkce Real-Season Start vám to umožní - hra je neustále aktualizována tak, aby odrážela pořadí a události v reálném čase, takže stačí hru seřídit, převzít kontrolu a zúčastnit se zbývajících závodů sami.

V této sérii také konečně debutuje dlouho očekávaná funkce - konečně můžete hrát režim Kariéra spolu s kamarádem, ať už soutěžně, nebo kooperativně.

Zdokonalte své dovednosti a zažijte radost ze soutěžního závodění díky časovým zkouškám, kratším sezónám a režimu Grand Prix - prožijte znovu slávu a analyzujte své chyby díky plnohodnotným replayům a automatickým přehrávačům.

Závoďte proti ostatním hráčům v sociálních a hodnocených závodech, ligách a týdenních událostech v režimu pro více hráčů.

Fanoušci hry F1 2020 si mohou oddechnout, protože v této videohře Formule 1 se vracejí všechny oblíbené funkce předchozího dílu - užijte si vylepšený Můj tým, rozdělenou obrazovku pro dva hráče, kratší sezóny, přístupné možnosti, F2 a mnoho dalšího.

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Žánr: Multiplayer, Simulátory, Závodní, Co-op
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: