F1 2022 Origin PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: Závodní

Dostupnost Skladem (>5 ks)
648 Kč
F1 2022 Origin PC

Vstupte do nové éry Formula 1® v EA SPORTS™ F1® 22, oficiální videohře šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship™.

 

Odstartujte do nové sezóny s přepracovanými vozy a předělaným závodním dnem, otestujte své dovednosti na nové trati Miami International Autodrome a okuste lesk a slávu života v režimu F1® Life. Pilotujte úžasné nové vozy v rámci sezóny Formula 1® 2022 s autentickou sestavou všech 20 jezdců a 10 týmů. Prožijte důležité závodní pasáže s přímou kontrolou nad vozem, nebo nechte vše na umělé inteligenci.

 

Vytvořte si tým a doveďte ho na vrchol s novými možnostmi v oceňovaném kariérním režimu My Team. Poměřte své závodnické schopnosti v přímém souboji na rozdělené obrazovce či v režimu více hráčů nebo vyjeďte na trať v supervozech těch největších značek motorsportu v rámci našeho zcela nového prvku Pirelli Hot Laps. Oficiální videohra šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship™: Adaptivní UI – Díky novému systému umělé inteligence pro méně zkušené hráče budete v každém závodě konkurenceschopní.

 

Nechte se nalákat zhlédnutím traileru!

Kategorie: Hry na Origin
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Závodní
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: