Faces of War Steam PC

Značka: 1C Entertainment

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (5 ks)
68 Kč

Válka má tolik tváří a skoro všechny jsou naprosto tragické.

Brutální bojiště plné krve a těžkých taktických soubojů, která čekají na příchod hráče v dynamické RTS Faces of War. Známé bitvy od vylodění v Normandii až po okupaci Berlína, vyzvou hráče na strategické klání.

Druhá světová válka byla plná hrůz a mnozí, kteří do ní narukovali, ať už z vlastní vůle či z donucení se už nikdy nevrátili zpět. Hráč má však jedinečnou možnost, to v příběhové kampani hry změnit a zachovat co největší počet vojáků a omezit ztráty, a přesto splnit misi. Svůj taktický um, bude moci hráč předvést jako velitel spojeneckých, německých či sovětských jednotek, napříč známými misemi od vylodění spojenců na březích Francie, až po postupné dobývání hlavního města říše.

Taktická zdatnost oponenta je nesmírná. Umělá inteligence dokáže hráče velmi dobře prokouknout a využít jeho slabiny k zasazení tvrdé lekce ze strategie. Na druhou stranu, vojáci velmi dobře reagují na hráčovy pokyny a jsou do jisté míry samostatní. Realistická fyzika umožňuje formování terénu. Atmosféru soubojů pak doplňuje úžasné ozvučení, kterou doprovází nádherné grafické zpracování.

Válka již nastavila druhou tvář!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, Strategie, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: