Fallout 3: Mothership Zeta (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
5 299 Kč
Fallout 3: Mothership Zeta (DLC) Steam PC

Pro aktivace je potřeba vlastnit základní hru Fallout 3 na platformě Steam.

Obrovská pustina přináší samá překvapení!

Mimozemská loď začala vysílat rádiový signál, který zachytil i hlavní hrdina. V postapokalyptickém rozšíření Fallout 3 Mothership Zeta se tedy vydává nalézt jeho původ.

Setkání se třetím druhem nebylo takové, jak by si poutník přál. Jakmile totiž došel na místo, kde byl příjem signálu nejsilnější, byl zvláštní magnetickou silou přenesen na palubu vesmírné lodi. Zatímco se probouzí, vidí rozmazané obrysy kulatých hlav, které nápadně připomínají bájné mimozemšťany. Avšak jak po čase zjistí, nemají s ním žádné kloudné plány a chtějí hráče zabít.

Lokace jsou velmi rozmanití a hráč navštíví jak vězení, tak i biologické laboratoře, kde mimozemšťané zkoumají lidský druh. Umělá inteligence je velmi chytrá a takticky dobře vybavená. Pro účinný vzdor, musí hráč do své moci získat mimozemské zbraně jako „Alien Atomizer“ či „Drone Cannon“. Nesmí však být opomenuta ani lidská opora v podobě ostatních zajatců. Zabíjením nechutných mimozemšťanů, pak hráč získá cenné dovednostní body pro rozvoj svých schopností.

Uteč z mimozemské lodi!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: FPS, RPG, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: