Fallout 4 - Far Harbor (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
193 Kč
Fallout 4 - Far Harbor (DLC) Steam PC

Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Fallout 4 na platformě Steam.

Únosy v postapokalyptickém světě končí většinou stejně.

V obrovském rozšíření s názvem, Fallout 4 Far Harbor, se hráč přesune do oblasti „The Island“, konkrétně pak do města Far Harbor, které je obklopeno děsivou mlhou.

Hráč se v roli protagonisty z čtvrtého dílu, základní hry přesouvá do severovýchodní oblasti Commonwealthu, jelikož právě odtamtud dostal novou detektivní zakázku. Bezradný pár manželů musí prověřit zmizení jejich dcery, která za sebou nezanechala jedinou stopu. Díky vytříbenému talentu však brzy hlavní protagonista zjistí, že dívenka byla v kontaktu s jednou z frakcí, která se v oblasti „The Island“ zdržuje. Neváhá tedy a míří na místo, které se po příjezdu jeví ještě hrozivěji, než se o něm proslýchá.

Obrovská expanze hráče zavede na kompletně novou lokaci, která je jednou z největších za poslední dobu. Hráč může příběh prožívat jak z pohledu první, tak i třetí osoby. Zápletka je složitá a každé rozhodnutí má svou váhu, celkem se hráč dočká více než šesti různých příběhových konců, což zajišťuje obrovskou znovuhratelnost. Perfektní grafický design jednotlivých lokací, široké spektrum děsivých monster a poutavý soundtrack jsou pak bonusem k dobru.

Zachraň nezvěstnou holčičku před temnotou.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, RPG
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: