Fallout 4 - Nuka-World (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (5 ks)
130 Kč
Fallout 4 - Nuka-World (DLC) Steam PC

Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Fallout 4 na platformě Steam.

Tenhle park je ještě zábavnější, než bys očekával!

Herní rozšíření s názvem, Fallout 4 Nuka-World, přidává do oblíbené akční a postapokalyptické RPG velkou novou lokaci s nechutnými nepřáteli, která je dostupná od 30. úrovně.

Zábava v Nuka World zkrátka nikdy nekončí. O tom se hráč dozví díky vysílání rádia v Commonwealthu. To jej naláká, aby oblast prozkoumal, ale Porter Gage, místní veterán, to hráči rozmlouvá, protože ví, co se tam nachází. Jedná se o smrtelnou past, ale hlavní protagonista neposlouchá a vydává se vstříc průzkumu nové oblasti. Po příjezdu však zjistí, že Porter tak úplně nemluvil z cesty.

Samotný park je rozdělen do několika menších částí, přičemž každou z nich ovládá jiný gang. Všichni jsou extrémně nebezpeční a vyjednávat s nimi nebude žádný oddechovka. V celém parku se nachází taky početná dávka hnusných monster, které budou chtít hráče zabít na každém jeho kroku. Umělou inteligenci zde rozhodně není radno podceňovat. Příběh může hráč zažít jak z pohledu první, tak třetí. Napříč jeho putováním mu bude k dispozici široká paleta zbraní a propracovaný systém přerozdělování dovednostních bodů.

Vydej se do zábavního parku!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, RPG
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: