Fallout 4 - Season Pass (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
327 Kč
Fallout 4 - Season Pass (DLC) Steam PC

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Fallout 4 ve službě Steam.

Season pass obsahuje následující DLC

Automatron - vytvářejte důmyslné mechanické konstrukce, které jsou většinou omezeny pouze vaší vlastní kreativitou! Vaše nová robotická výrobní stanice je připravena a je jen na vás, abyste prozkoumali její nekonečný potenciál.
Wasteland Workshop - jak by vypadala zoologická zahrada v postapokalyptickém prostředí? To je vskutku dobrá otázka! Vytvořte si vlastní zrůdičku, postavte klece a strčte dovnitř, koho si budete přát! Postavte bojovou arénu a donuťte svá nově adoptovaná zvířata k rvačkám!
Far Harbor - sužovaný ostrov obklopený mlhou, nový truchlivý příběh, znepokojiví obyvatelé a záhada, jakou jste ještě neviděli.
Contraptions Workshop - rozšíření již tak rozsáhlé dílny. Vytvářejte zboží vyšší třídy pro svou osadu, chcete výtah, který vám usnadní útrapy? A co takhle ohňostroj na oslavu? Experimentujte, jak se vám zlíbí, a znovu objevte, co se ztratilo v čase.
Vault-Tec Workshop - chybí vám trezor, který vás tak dlouho chránil? Znovu si ho vytvořte větší a lepší! Na tom, že chcete žít v bunkru, není nic špatného! Nevyhýbejte se svým myšlenkám, najděte si horu a zabydlete se!
Nuka-World - zcela nový zábavní park k prozkoumání! Noví nepřátelé a nová kořist! Mnoho atrakcí, o které se můžeš podělit se svými osadníky, a ještě mnohem víc, co se skrývá v jeho hranicích!

 

 

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, RPG
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: