Fallout New Vegas (Ultimate Edition) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
189 Kč
Fallout New Vegas (Ultimate Edition) Steam PC

Obsahuje základní hru a veškeré DLC.

Procházíš se slunnou nevadskou pouští, tedy aspoň tím co z ní zbylo a kosíš jednoho mutanta po druhém. Den už prostě nemůže být krásnější!

Fallout New Vegas Ultimate Edition, hráči kromě základní hry nabízí i všechna dostupná DLC. Mimo skvělou grafiku postapokalyptického světa se hráč může těšit i na odolné a vychytralé nepřátele.

Vyprahlé pouště zdecimované radiací a krvežízniví mutanti na každém kroku, kolem poslední lidské bašty. To je New Vegas! Není to typické město. Smrt střelou do týlu hlavy je to nejmilosrdnější, na co zde může hráč narazit. Zároveň je to i město nepoučitelných snílků, kteří se oddělili od valčících frakcí ve snaze získat tuto oázu jen a pouze pro sebe. Pakliže však vezme schopný člověk do ruky schopnou zbraň, může si zde opravdu udělat jméno.

Zatímco se hráč bude probíjet Wastelandem a všemi jeho částmi, hra mu bude postupně představovat všechny zajímavé postavy, mocné frakce dychtící po bohatství, speciální zbraně či zmutované příšery. Poté bude už pouze na hráči, jakou cestou se vydá!

Wasteland čeká, tak si pospěš!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, RPG, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: