Fallout New Vegas Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
64 Kč
Fallout New Vegas Steam PC

Tady bys hledal obrovská kasina a nahé ženy jen marně. Za to se tady však hojně vyskytují nechutní mutanti!

Fallout New Vegas je výborná FPS s prvky RPG, z postapokalyptického světa, po kterém běhají mutanti a frakce mezi sebou válčí o moc nad zásobami jídla a střelných zbraní.

Rok 2281. Hra se odehrává zhruba čtyři roky po událostech ze třetího dílu. Tři velké frakce válčí o území kolem bývalého Las Vegas. Těmi jsou NCR, Caesarova legie a Mr. House. Hráč se vžívá do role kurýra pro společnost Mojavský Express. Jeho úkolem je doručit záhadnou zásilku, které se říká „Platinum chip“. Mezitím je však přepaden gangsterem Bennym. Následně je kurýr postřelen a Benny jej nechává smrti napospas. Naštěstí je však zachráněn robotem jménem Victor a zanesen do ordinace doktorky Mitchell. Jakmile se kurýr plně zotaví, vydává se na poušť přes poušť Mojave, aby zabil Bennyho a získal svou zásilku zpět.

Jak je v sérii zvykem, tak na hráče opět čeká zajímavý crafting systém, úžasné NPC postavy, hluboký příběh s alternativními konci, kterých hráč dosáhne svým hraním. Či například široké spektrum mutantů, které hráč může sejmout ještě širší nabídkou zbraní!

Ukaž jim, že nejsi obyčejný kurýr!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, RPG, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: