Far Cry 4 Uplay PC

Značka: Ubisoft

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro uPlay, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
175 Kč
Far Cry 4 Uplay PC
Značka: Ubisoft

Chtěl jsi pouze splnit poslední přání své matky. Bohužel, tohle budeš muset odložit. Přijel tě přivítat blonďatý šílenec s moderním účesem a extravagantním oblečením. Jeho doprovodem je armáda. Takže toto pozvání, opravdu nemůžeš odmítnout.

Po předchozí veleúspěšné hře Far Cry 3, přišel Ubisoft s pokračováním této série. Hráč se ocitá v roli Ajaye Ghalea v oblasti zvané Kyrat (inspirovaná Himalájemi). Hráčovým úkolem je rozprášit popel Ajayovi matky Ishwari. Do cesty se však připlétá extravagantní diktátor Pagan Min a dobrodružství, tak může začít!

Far Cry 4 je FPS žánrem s prvky RPG. Většina mechanik z předchozích dílů byla zachována. Takže hráč se může těšit na bohatý crafting systém. Od vylepšování zbraní, až po míchání elixírů. To vše, zde na něj čeká. Umělá inteligence je při vyšší obtížnosti opravdu výzvou a dokáže potrápit i zkušené hráče FPS. O akci je tedy postaráno. Ve hře je velká svoboda rozhodnutí a každé z nich, tak bude mít vliv na dějovou linii. Velkou rozmanitost lze také čekat i v dopravních prostředcích. Hráč může vyzkouše dopravní prostředky od obyčejného auta až po kluzák.

Ty, čerstvý himalájský vzduch a šílený diktátor. Co víc si přát?

Kategorie: Hry na Uplay
Platforma: Uplay
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Multiplayer, Co-op, Adventury
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: