Far Cry 5 (Gold Edition) Uplay PC

Značka: Ubisoft

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Uplay, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
528 Kč
Far Cry 5 (Gold Edition) Uplay PC
Značka: Ubisoft

Far Cry 5 Gold Edition obsahuje:

- Far Cry 5

- Far Cry 5 Season Pass

- Digital Deluxe Pack

 

Nádherné prostředí Montany už volá!

John je pouze jedním z rodiny Seedových, která se postupem času zmocnila celé Montany v akční FPS Far Cry 5 Gold Edition, která přináší základní hru a rozšíření „Season Pass“ a „Digital Deluxe Pack“.

Sekta, kterou vede Joseph Seed se rozmohla v Montan takovým tempem, že to nikdo neočekával. Všichni její členové, tomuto zakladateli bezprecedentně důvěřovali, zatímco on je využíval ke svým účelům. Hráč, v roli jednoho z policejní jednotky, která přiletěla do oblasti, ho musí zatknout, jelikož byl na něj vystaven federální zatykač. Nic však nebude tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Otevřené lokace nádherné Montany budou doprovázet hráče téměř kdekoliv, kam se jenom podívá. Kromě divoké fauny, zde narazí i na četné zástupy zfanatizovaných řadových vojáků, kteří na nejvyšší obtížnost dokáží pořádně potrápit. Každým vyhraným soubojem proti těmto jednotkám však hráč získává důležité dovednostní body, které rozděluje ve stromu schopností. Díky čemuž může nosit více zbraní, či efektivněji přebíjet a rychleji vykrádat zamčené truhly. V rámci dvou rozšíření se mu pak dostane ještě příležitost získat nové outfity, zbraně či kopii hry Far Cry 3. Nechybí však ani nové lokace a hrůzostrašná monstra.

Joseph tě volá k sobě!

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Uplay
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, RPG, Co-op, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: