Far Cry 6 Uplay PC

Značka: Ubisoft

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Uplay, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
368 Kč
Far Cry 6 Uplay PC
Značka: Ubisoft

Návrat do tropického prostředí

Far Cry 6 Uplay key je skvělou volbou pro ty, kterým chyběly hry Far Cry zasazené do tropických ostrovů. I když prostředí her Far Cry 4 a Far Cry 5 byla sama o sobě zajímavá, mnoho fanoušků vždy pociťovalo nostalgii po tropickém prostředí, které se objevilo v původním Far Cry nebo v masově úspěšném Far Cry 3 z roku 2012. Šestý díl série opět zve hráče na průzkum dalšího ostrovního ráje, kterým je fiktivní národ Yara!

Nezapomenutelný padouch

Yara se v mnoha ohledech inspirovala Kubánskou republikou: teplé podnebí, atmosféra 50. let a izolacionistický přístup prosazovaný charismatickým diktátorem - el Presidente Antonem Castillem. Série Far Cry v minulosti představila několik nezapomenutelných padouchů a ti, kteří si koupí klíč Far Cry 6 Uplay, nemohou od nadcházející hry očekávat nic menšího. Hlavního antagonistu Antona Castilla nebude hrát nikdo jiný než Giancarlo Esposito - herec známý například dechberoucími rolemi Guse Fringa ze seriálu Breaking Bad nebo Moffa Gideona ze seriálu The Mandalorian!

Vaše role v revoluci

Zatímco Anton Castillo vládne zemi z hlavního města Esperanza (lokace, kterou hráči budou moci navštívit), začíná se odehrávat revoluční hnutí. Vy se ujmete role revolucionáře jménem Dani Rojas - místního partyzánského bojovníka, který má za úkol přinést Jaře svobodu. Jedním z prvků, které s sebou Far Cry 6 Uplay key přináší, je možnost zvolit si preferované pohlaví hlavního hrdiny - prvek, který v některých dřívějších hrách ze série nebyl přítomen. Formujte svou postavu, rozvíjejte dovednosti, upravujte improvizované zbraně podobně jako ve Far Cry: New Dawn a utvářejte osud své tropické vlasti!

Far Cry 6 obsahuje:

- Tropický otevřený svět s různými formami divoké přírody, několika frakcemi a městskými zónami, jako je hlavní město Esperanza
- Far Cry 6 poprvé v sérii přináší cutscény z pohledu třetí osoby a přináší tak filmovější zážitek
- Hráči si budou moci vybrat pohlaví hlavního hrdiny Daniho Rojase
- Fanouškům hry Far Cry se opět představí nezapomenutelný záporák - tentokrát je to el Presidente Anton Castillo v podání Giancarla Esposita (Gus Fring ze seriálu Breaking Bad)

Kategorie: Hry na Uplay
Platforma: Uplay
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, Co-op, FPS/TPS
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: