Farm Mechanic Simulator 2015 Steam PC

Značka: Ravenscourt

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
45 Kč
Farm Mechanic Simulator 2015 Steam PC
Značka: Ravenscourt

Tentokrát budeš opravovat něco jiného než auta!

Běžná vozidla opravují začátečníci, ti nejzkušenější mechanici se vrhají do zemědělské techniky, jelikož v simulaci Farm Mechanic Simulator 2015 je zkrátka práce dost!

Většina běžných uživatelů traktorů si nějaké ty drobné závady umí opravit sama, ale na ty závažnější už je tady hráč. Ten se tak postaví před 80 různých případů, kde bude muset opravit například brzdy, či převodovku nebo samotný motor. Všechny jednotlivé opravy vyžadují preciznost a jinou přípravu, jelikož jsou stále složitější. Své opravy tak bude moci hráč provést na sedmi různých strojích.

Jednotlivé díly, které hráč opravou vyjme, bude muset opravit, či nakoupit za náhradní, aby zákazník nemusel čekat. Celá firma se bez zákazníků zkrátka neobejde, a proto musí hráč držet ceny velmi nízko, aby měl pořád dostatek nabídek, a zároveň nebyl úplně na mizině. Taktéž si bude pořizovat i jednotlivé manuály k daným strojům, aby je opravit dokázal. Své výsledně pravené stroje navíc bude moci hráč vyzkoušet přímo v terénu, díky testovacím drahám. Ty lze navíc projet jak v dne, tak v noci. Nebudou však chybět ani jiné herní módy, kde například hráč otestuje své řidičské dovednosti na speciálních drahách.

Konečně se můžeš stát mechanikem velkých strojů!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: