FIFA 15 Origin PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: Sportovní

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (3 ks)
938 Kč
FIFA 15 Origin PC

První den v nové funkci a klíčoví hráči již přicházejí s požadavkem na zvýšení platu. Všechny je neudržíš, jak se rozhodneš?

Sportovní simulace FIFA 15 je další skvělou hrou slavné fotbalové série, ve které se hráč ujme buď vlastního týmu jako trenér, nebo začne hrát jako vycházející hvězda oblíbeného sportu.

Tak jako každý rok, vychází nová fotbalová simulace. Tento díl nese číslovku 15 a přináší oproti minulému dílu mnoho změn. FIFA 15 slibuje atraktivní a detailní fotbalovou podívanou. Díky neutuchajícím chorálům věrných fanoušků budou tribuny tím tolik potřebným dvanáctým fanouškem, který pomáhá vyburcovat hráče k lepším výkonům. Poprvé v sérii jsou také hráči více emocionálně zaměřeni na dění v hřišti. A pokud se nebude týmu dařit a někdo z nich mine tutovou šanci, tak frustrace se podepíše na jejich herním projevu. Nechybí ani nová grafika skóre, aktualizované soupisky a skvělý multiplayer, který dělá z FIFY opravdu zábavný herní počin, díky čemuž se v něm lze realizovat i na poli esportu.

Stojíš sám před brankářem, dokážeš šanci proměnit?

Kategorie: Hry na Origin
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Sportovní, Co-op
Jazyková verze: Anglicky, Česky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: