Final Fantasy XV Steam PC

Značka: Square Enix

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
519 Kč
Final Fantasy XV Steam PC
Značka: Square Enix

Noctis bude ze své svatby nadšený, tedy aspoň možná.

Tři přátelé a Noctis se vydali na dobrodružnou výpravu do města Altissia, kde se bude konat Noctisova svatba v akčním RPG Final Fantasy XV.

Niflheim zaútočil na město Insomnia a situace se zdá být velmi vážná. Niflheimovské jednotky navíc ukradly vzácný artefakt z tohoto města. Král Regis byl zavražděn a Noctis společně s jeho nastávající Lunafreyou byli prohlášeni za mrtvé. To však není tak úplně pravda, jelikož Noctis se chystá na opětovné získání posvátného artefaktu, který mu zajistí návrat na jeho právoplatně nárokovaný trůn.

Umělá inteligence je v dynamických soubojích velmi svižná, a tudíž hráči dokáže udělit i mimořádné poškození v podobě kritických zásahů. Každou vyhranou bitvou však hráč získává důležité dovednostní body, které můžou pomoct k vylepšení jeho postavy. Napříč obrovským otevřeným světem pak hlavního hrdinu doprovází hned tři společníci, přičemž všechny je kontroluje umělá inteligence. Samozřejmostí je i obrovská paleta různého vybavení či například zajímavé konverzace s ostatními NPC.

Získej zpátky svůj trůn!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, RPG, Co-op, Adventury, Hack & Slash
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: