Football Manager 2017 Steam PC

Značka: Sega

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
839 Kč
Football Manager 2017 Steam PC
Značka: Sega

Pokud by tě nevzali do Realu Madrid, tak to nevadí. Jeden z dalších 2499 klubů ti snad dá možnost se ukázat!

Celkem 500 000 opravdových hráčů čeká na instrukce, které mu hráč udělí, a to jak před utkáním, při něm, tak i po jeho závěru v simulátoru Football Manager 2017.

Opravdu titěrná práce nyní stojí před hráčem. Jakmile se totiž upíše jednomu z 2500 klubů, tak bude muset začít přinášet výsledky, což někdy nemusí být tak jednoduché. Hráči poslouchají trenérovi pokyny detailně, tedy v závislosti na tom, o kterém hráči je řeč. Před každým zápasem totiž hráči absolvují několik tréninkových jednotek, kde jim může dát trenér pořádně do těla!

Animace hráčů se dočkaly značného zlepšení, což se projeví především v rámci zápasů s takticky vyspělou umělou inteligencí. Spousta nahodilých událostí na hřišti je značnou proměnou, jež budou utvářet obraz hry. Avšak ještě před nástupem je potřeba se rozehřát, což má taktéž trenér na starosti. V přestupovém období se navíc musí hledat jak rozdíloví hráči, pro zaplnění klíčových pozic, tak i mladí talenti, kteří jednou převezmou jejich místo. S tím však souvisí finanční situace klubu, jež se odvíjí od úspěchů v lize či pohárech.

Tvoje taktika rozhodne!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Simulátory, Sportovní
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: