Fortnite - Wildcat Bundle + 2000 V-Bucks (Nintendo Switch)

Značka: Epic Games

Typ distribuce: Elektronická. Žánr: Akční, RPG, Adventury, FPS/TPS. Jazyková verze: Anglicky.

Dostupnost Dočasně vyprodáno (2 ks)
11 478 Kč
Fortnite - Wildcat Bundle + 2000 V-Bucks (Nintendo Switch)
Značka: Epic Games

Pro aktivaci je nutné vlastnit Fortnite ve službě Nintendo Switch.

Fortnite WildCat Bundle (Nintendo Switch) obsahuje:

- WildCat Fortnite outfit se dvěma dalšími styly;
- Elegantní Strike Back Bling s dalšími dvěma styly;
- 2 000 V-Bucks.


Chcete získat skin Fortnite WildCat, aniž byste museli kupovat další konzoli Nintendo Switch? Takovou možnost máte! Zde u nás si můžete koupit produktový klíč Fortnite WildCat Bundle Nintendo eShop za velmi dobrou cenu a přidat si požadovaný WildCat skin Fortnite outfit do své herní skříňky! A nejen to, s tímto nákupem získáte také neuvěřitelnou částku 2 000 V-Bucks, kterou můžete utratit v obchodě s předměty!

Vybavte se outfitem WildCat Fortnite!

Po zakoupení klíče Fortnite WildCat Bundle (Nintendo Switch) obdržíte jeden z propagačních oblečků Fortnite. Skin WildCat byl původně vydán spolu s konzolí Nintendo Switch s motivem Fortnite, ale uplatněním tohoto kódu můžete tento předmět získat s mnohem menšími výdaji. Kromě výchozího vzhledu má WildCat ještě dva další styly a totéž platí i pro Sleek Strike Back Bling, který se k němu dodává. Je to jako mít 6 různých kosmetických předmětů!

Co si můžete koupit za 2 000 V-bucksů?

Kromě stylových předmětů obsahuje Fortnite WildCat Bundle (Nintendo Switch) klíč také štědrou částku 2 000 V-Bucks. Vždy lze zamířit do obchodu s předměty Fortnite a utratit je za různé kosmetické přípravky, ale nezapomeňte, že -2 000 V-Bucks lze utratit také za dva nákupy Fortnite Battle Pass za sebou! Tímto způsobem si odemknete exkluzivní sezónní předměty na základě svého postupu ve hře ne jednou, ale hned dvakrát! Případně si můžete našetřit na Battle Bundle, který obsahuje Battle Pass a zároveň odemyká dalších 25 úrovní! Neváhejte a kupte si Fortnite WildCat Bundle (Nintendo Switch) klíč pro bezkonkurenční herní zážitek!

 

Kategorie: Hry na Nintendo Switch
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, FPS/TPS
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: