Heart of the Woods Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

482 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)

Heart of the Woods je fantasy Yuri vizuální román o paranormálním vyšetřování, starověkých záhadách a lásce mezi dvěma dívkami, která přesahuje život a smrt. Maddie Raines už toho má dost. Po letech, kdy sloužila jako manažerka, redaktorka a hlavní obchodnice pro oblíbený kanál paranormálních vlogů své nejlepší kamarádky Tary, je konečně připravena jít kupředu se svým vlastním životem.

Ale když souhlasí s posledním výletem s Tarou do tajemné vesnice Eysenfeld, najednou se ocitla v nebezpečné nadpřirozené krizi, která navždy změní směr jejich života. Zvláštní mladá žena jménem Morgan jim slíbila nepopiratelný důkaz skutečných nadpřirozených jevů a to, co může nabídnout, zastíní vše, co kdy viděli. Ze všech podivných událostí, o nichž tři svědčí, však jeden zvlášť uchvátí Maddie způsobem, jakým nikdy předtím nebyla: duch mladé ženy. Touto ženou je Abigail, oběť staleté nespravedlnosti, která je nyní věčně vázána na les obklopující Eysenfeld.

Abigail, přitahovaná Maddie způsobem, který nedokáže vysvětlit, se poprvé po více než 200 letech odhalí jiné osobě. Zatímco Tara a Morgan zkoumají záhady obklopující samotnou vesnici, Maddie začíná vytvářet s Abigail pouto, které začíná být intenzivnější než jakékoli pouto, které cítila dříve. Když se dozví pravdu o Abigailině smrti a uvěznění, uvědomí si, že je na ní a jejích přátelích, aby zlomili kletbu, která po staletí vládla nad Eysenfeldem. Ale co je ještě důležitější, je na ní, aby konečně osvobodila ženu, kterou miluje.

Jméno značky: Sekai Project
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Indie, Point and Click
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: