Hearts of Iron IV: Cadet Edition Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
302 Kč
Hearts of Iron IV: Cadet Edition Steam PC

 Svůj národ povedete ke slávě ze srdce bojiště i z velitelské centrály. Můžete vyjednávat nebo podniknout invazi. Vy držíte moc nad rovnováhou sil ve 2. světové válce.   Je čas prokázat velitelské schopnosti a stát se největším vojevůdcem 2. světové války. Je na vás, zda se bude historie znovu opakovat anebo zda změníte její průběh. Jste ochotni změnit osud světa tím, že dosáhnete vítězství za každou cenu?  

Hlavní prvky: Totální strategická válka – Válka se nevyhrává jen na zemi, ve vzduchu nebo na moři, ale také v laboratořích, továrnách, zákulisí, v mezinárodním obchodu, ale také v myslích a srdcích žen a mužů. Autentická simulace války.

Nejlepší velitelé 2. světové války bojují za využití tanků, letadel, lodí, zbraní doby, ale i nově vyvinutých zbraní masové destrukce. Ujměte se velení národa podle vaší volby 

Vyberte si jednu z mocností, která touží po vítězství, nebo některý z menších států, které chtějí jen přečkat bouři. Svět je vaše bojiště – Zažijte období 2. světové války na topografické mapě včetně střídání roční doby, změnami počasí a autentickým terénem. Sníh, bláto i bouře mohou být vašimi spojenci, i nemilosrdnými nepřáteli.

Vyjednávejte nebo vynucujte – Pokročilý systém politiky a diplomacie umožňuje vytvářet frakce, obchodovat a obsazovat ministerstva vlastními lidmi. Intenzivní online bitvy  Bojujte v kompetitivních i kooperativních módech až pro 32 hráčů. Multiplayer funguje napříč herními platformami. Dopřejte svému národu unikátní výhody – Hra obsahuje flexibilní technologický systém, kde mají všechny hlavní mocnosti svoji unikátní identitu. Vyvíjejte pomocí výzkumu a zkušeností z bojiště historicky věrné tanky a letadla.  

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: