Hitman: Codename 47 Steam PC

Značka: Square Enix
25 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako záhadný profesionální zabiják musíte nepozorovaně a takticky řešit problémy, abyste přijali, vykonali a dokončili svůj úkol s minimální pozorností a maximální efektivitou. Za určitou cenu máte přístup k těm nejprohnanějším zařízením, ovšem to, jak je využijete určí, jestli sami ukončíte kariéru jako milionář, nebo odejdete do "věčného důchodu".Hitman je nejdokonalejší a nejbohatší atentátník na světě, nicméně je sužován svou znepokojivou minulostí - podvodem a "genetickou řezničinou".

Geniální příběh se vyvíjí v průběhu pěti kapitol plných akce, jež Vám zastaví tep srdce. Pamatujte, svět kontraktů smrti odměňuje spíše bystrý intelekt, než rychlý prst na spoušti.Vlastnosti Plánujte každý úkol, abyste získávali různé zbraně, data ze systémů pozorování a přístup k různým cestám, jak úkol splnit. Zdokonalte své dovednosti díky obsáhlým tréninkům obratnosti a zacházení se zbraní.

Dostaňte se k zbraním z černého trhu, návnadám, pastím a personálu díky inovativnímu systému peněžních odměn. Umělá inteligence redefinuje žánr "Thinking Shooter" - střílečky, u kterých musíte myslet.  Poutavá a vyzrálá zápletka tažena ohromující filmovou vizáží. Průlomový 3D engine nabízí úplnou fyziku objektů, deformace, modelování zbraní a nepřekonané animace postav.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné, FPS/TPS
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: