Hunting Simulator Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

 
128 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Hunting Simulator je skutečný lov simulátor, který nabízí stovky hodin návykové herních režimů uprostřed pouště pro single i multiplayer, mnoho honitbách a stovky cílů dosáhnout. Použitím Unreal Engine 4 mapovány některé z nejznámějších loveckých oblastech, jako jsou hory Colorado, dubových lesů Francie a zasněžených pláních Aljašky. Každá oblast lovu živých zvířat věrně vyvinuty modely, které se chovají realisticky díky speciálnímu SI.  

TROP 37 ŽIVOČIŠNÉ DRUHY Shromáždili hra malé pláně, velká hra, dravci, ptáci ... Každý z těchto druhů je přítomen pouze ve svém přirozeném prostředí.   Přejít přes 12 BIG regionech Každý region je založen na skutečné honitbách: velkými jezery a tajgy kanadské provincii Alberta, kaňony a suchých pláních Texasu, státu Colorado a horských oblastech, lesích a tundře Aljašce, skotské vysočiny a Alp a francouzského dubu lesů.  

KONFIGURACE ZAŘÍZENÍ Vyberte si z 17 různých modelů zbraní (luky, kuše a dokonce pistolí Browning a Winchester) a téměř 50 doplňků, které budou užitečné pro každého, kdo moderního lovce - včetně klamných cílů a prášků pro určení vítr.  

Stát se lepším lovcem Naučte se sledovat stopu zvířete a použijte kazatelnu ... a přizpůsobit se převládajícím podmínkám - počasí a čas změn den dynamicky. Každý lovecký areál nabízí jedinečný ekosystém, který musí splňovat a které by měly být odpovídajícím způsobem upravena.  

Stovky až DOSAŽENÍ CÍLŮ Pocit vzrušení z lovu v kampani režimu, který se skládá ze 111 misí s různými cíli. Některé scénáře vás dovedou k výjimečným jednotlivcům!   Experimentujte s různými herních módech Zlepšit schopnost střelby na střelnici, nebo lovu zvířat v jakémkoliv volném režimu lovu. Vydejte se za dobrodružstvím s až třemi přáteli nebo hráči z celého světa v kooperativní on-line multiplayeru.

Spolupracují nastaví jeho role při léčbě různých zvířat v jejich přirozeném prostředí.   MYSLIVOST nové generace Poprvé v žánru lovu budete mít možnost prozkoumat své okolí pomocí robota!         © 2017 Vydalo BigBen Interactive a vyvinutý Neopica. Všechna práva vyhrazena.

 
Jméno značky: Bigben Interactive
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Simulátory, Sportovní, Dobrodružné
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: