Jump Force Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

272 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

New York čelí útoky Friezy a jeho přisluhovačů. To musíš zastavit!

Při útoku jednoho antagonisty akční bojové hry Jump Force se zrodí nový superhrdina, kterým je právě hráč. Všichni na něj spoléhají, nesmí tedy při žádném souboji zklamat.

Útok Friezy a jeho armády Venomů je natolik ničivý, že je potřeba povolat hned celou širokou paletu různých hrdinů, a to z několika různých anime. Při útoku se však podaří Friezovy jednoho občana zranit, a to velmi vážně. Trunks okamžitě běží na jeho pomoc a díky speciálnímu kybernetickému zařízení se mu taktéž daří civilistu oživit. Celý tento proces měl však za následek vedlejší efekt. Civilista získal super schopnosti.

Široká paleta 40 postav má unikátní schopnosti, díky čemuž jsou souboje v arénách velmi intenzivní. Jednotlivé arény jsou navíc do určité míry zničitelné, s čímž také souvisí plynulé přechody mezi nimi, díky poutavým cutscénám. V každém zápase však hráč kontroluje hned tři jednotlivé postavy. Během bitvy mezi nimi lze libovolně přepínat. Umělá inteligence je velmi takticky zdatná, a proto to hráč nebude mít vůbec jednoduché. Brutální kopy působí téměř realisticky, díky inovativní grafice.

Bojovníci do toho!

Jméno značky: BANDAI NAMCO Entertainment
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Bojové, Multiplayer, Co-op
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: