Lost Sphear Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

682 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)

Láska hory přenáší a vrací vzpomínky.

Tahové JRPG Lost Sphear se vyznačuje sáhodlouhými rozhovory, úžasnou animovanou grafikou, poutavým příběhem a důrazem na bojovou strategii, jejíž dodržení je pro vítězství klíčové!

Nádherné království začíná postupem času mizet z mapy a nikdo netuší proč, obyvatelé, místa, všechno je pryč. Jedinou výjimkou je Kanata, velmi mladý muž, který oplývá speciální schopností, která tyto hrozby může úspěšně zvrátit, ovšem za předpokladu, že silnou vzpomínku na toto místo podchytí. Toho chtěl Kanata využít pro konání dobra, ale stále se najdou tací, kteří toho chtějí zneužít, a to i v jeho řadách.

Hráč se skupinou svých dobrodruhů vydá na dlouhou cestu za poznáním všemožných různorodých lokací, které hra nabízí. Ty však nejsou opuštěné, a proto hráče čekají opravdu líté strategické boje, přičemž umělá inteligence, která proti němu stojí dokáže z rukávů vytáhnout opravdu vrcholná esa. Samotná družina postav je velmi různorodá a každý jednotlivý charakter oplývá unikátními schopnostmi, čemuž je potřeba přizpůsobit svou strategii.

Vytáhni celá města ze zapomnění!

Jméno značky: Square Enix
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: RPG, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: