Max Payne 3 (Complete Edition) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

289 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Complete verze Maxe Payne 3 Obsahuje:

Max Payne 3

Max Payne 3 Rockstar Pass - 10 DLC, které rozšiřují základní hru

Chlast z Maxe udělal totální trosku, přesto dále ve svém ničení pokračuje.

Devět let uběhlo od událostí z druhého dílu a Max se stále nevzpamatoval ze ztráty svých bližních v akční 3rd person edici Max Payne 3 Complete, která obsahuje jak základní hru, tak i Season pass.

Celkem devět let uběhlo od tragických událostí z minulého dílu a bývalý detektiv Max Payne se nyní utápí v alkoholu. Dny mu splývají v jedno a nikdo mu nechce pomoci, jelikož u něj chybí jakákoliv inciativa za změnu. Druhotnou závislostí se mu staly léky, které taktéž nechce dát pryč. Jeden z incidentů, který se stal v Hobokenu však Maxe donutil New York opustit, jelikož by se jinak musel potýkat s řadou mafiánů. Jeho další cesta tudíž směřuje do Brazílie.

Agresivní umělá inteligence bude hráče lovit, zatímco on může využít koridorových lokací a skrývání za jednotlivými předměty, aby jí dokázal vzdorovat. K jejímu poražení bude mít samozřejmě i širokou paletu zbraní, včetně pověstných dvou pistolí, či i schopnosti, jež mu umožní zastavit čas. Pokud by však hráč byl přece jenom téměř smrtelně postřelen, může se zachránit díky funkci „Last Stand“. Obsah základní hry doplňuje i rozšíření, které otevírá nové skiny, zbraně, hratelné mapy do multiplayeru a spoustu dalších prvků.

Nabij zbraň a pal!

Jméno značky: Take 2 Interactive
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: