Monster Hunter: World Steam PC

Značka: Capcom
420 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (5 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slunné krajiny, vyprahlé pouště, neprobádané džungle, obrovská monstra, které je potřeba nastudovat a pokořit. Málem bychom zapomněli, ještě připočítej ty masivní zbraně!

Monster Hunter: World je převážně online akční RPG, které se na příběh příliš nezaměřuje. Avšak nabízí unikátní herní mechaniky a prostředí, které uhrane každého hráče.

Nový díl, ze stejnojmenné série, je tady. Nese podtitul „World“. Hráč bude vysazen na ostrov, který žije vlastním ekosystémem. A bude pouze na něm, aby se přizpůsobil. Svět je rozdělený na různé lokace, které jsou nově volně průchozí bez dalšího načítání. Což dříve v sérii nebylo zvykem. Řada nových vylepšení čeká na hráče i ve zbraňovém segmentu, kdy nástroje pro zabíjení mohou, být ještě kolosálnější, než tomu bylo doposud. Monstra jsou stále velmi odolná a pro odchycení jednotlivých exemplářů je potřeba důsledná příprava. Obzvláště v případě těch největších a nejsilnějších. Pokud hráč přizve ke hře, i své kamarády, hra nabyde nový rozměr a vše bude zábavnější, i přesto, že půjde o určitý grind. Jež má, za účel otevřít nová vylepšení.

Staneš se nejslavnějším lovcem monster?!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, RPG, Co-op, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: