NBA 2K15 Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Sportovní

1 157 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)

Dokáže porazit Spurs v bitvě o titul?

Jenom hráč má možnost připravit Spurs o titul v sezóně 2013/2014 a uzmout titul MVP za celou sezónu pro sebe, místo Kevina Duranta, a to jenom díky basketbalové hře NBA 2K15!

Přihrávka, driblink, smeč, obranná pozice, a tak pořád dokola, dokud v tom hráč nebude naprosto nejlepší. V několika rozmanitých herních módech se může stát trenérem jednoho z týmů NBA nebo se k nim připojit jako hráč, poté co projde draftem a letní ligou, která rozhodne o jeho pozici. Jakmile to dokáže, čeká na něj už jen tvrdá práce v cestě za snem o trofeji šampióna!

Novinkou ve hře je systém skenování, za pomocí technologie 3D mappingu, který umožní nahrát hráčův obličej do hry, tudíž jeho vytvořený charakter bude vypadat přesně jako on. Upraven byl samozřejmě i kariérní herní módy, a to tak, že hráč nyní může vyžádat pomoc mentora nebo získávat více zkušeností prostřednictvím plnění různých úkolů a soutěží, které investuje do rozkvětu svých schopností. Výborné ozvučení a propracované animace hráčů jsou pak samozřejmostí a nastiňují perfektní basketbalovou atmosféru.

Pozvedni trofej pro vítěze ligy!

Jméno značky: 2K Games
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Simulátory, Sportovní
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: