Orange Cast Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružné

 
275 Kč / ks
Dočasně vyprodáno

Podaří se ti přežít před nebezpečným virem ohrožující celou galaxii?Ocitněte se na chvíli ve vzdálené budoucnosti, několik let po destrukci obrovského lidského konglomerátu, kterou způsobila energetická krize. Pro záchranu situace bylo potřeba vytvořit mírotvorné organizace, hájící armádu.

Jedna z frakcí, ke které patří i hlavní hrdina, se však nachází v soustavě Atrium Gate, která byla napadena neznámým virem, který ničí vše živé. Hrdina příběhu je tak povolán, aby se vypravil na pouť vesmírem v nově získané vesmírné lodi.Orange Cast je akční RPG, které se inspiruje populární sérii Mass Effect.

Samotná hra je zaměřena na příběh a dialogy postav. Nezbytným prvkem hry jsou zbraně jako je plamenomet, granátomet, či nejrůznější schopnosti. Tělo hlavního hrdiny je oděno do robotického obleku. Nebudete se cítit sami, jelikož vám s vámi mohou být přítomni nejrůznější společníci, s nimiž se pak můžete vydat například na vědeckou kolonii Eden, Atrium, neboli ztracenou planetu, nebo destruovanou kolonii Sion, a mnoho dalších planet a misí.

Variantnost hry spočívá v nabídce několika konců, a to v souvislosti s přežitím jednotlivých společníků.Vydej se na pouť napříč celým vesmírem!

 
Jméno značky: Valkyrie Initiative
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: