Planet Zoo (Deluxe Edition) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

407 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Deluxe edice obsahuje: základní hru Planet Zoo, tři bonusová zvířata: Varan komodský, Hrošík liberijský, Gazela Thomsonova, sadu pozadí ploch, originální soundtrack. 

Postav si vlastní Zoo a zachraň všechny zvířata!

Vylepšená herní edice, Planet Zoo Deluxe Edition, hráči nabídne kromě základní hry i tři skvělá bonusová zvířata, originální soundtrack a sadu krásných wallpaperů.

Vést vlastní zoo není žádná procházka růžovým sadem. Hráč nejdříve musí začít pěkně od píky a všechno postupně vybudovat, jako správný podnikatel, zároveň, aby jeho zoo vydělávala, musí ve svých ohradách chovat ty nejzajímavější zvířata a chytrým marketingem zacílit na ty nejmenší, aby jejich rodiče podpořili další růst zoo, svými finančními prostředky. Hráč tak bude chovat skvostné lvy, obrovské slony s majestátními kly, citlivé antilopy nebo nebezpečné krokodýly. Díky vylepšené herní edici, navíc získá přístup i k dalším třem zvířatům, mezi které se řadí varan komodský, hrošík liberijský, gazela Thomsonova. Ekonomika parku bude záviset pouze na schopnosti hráče nalákat návštěvníky a vyždímat z jejich návštěvy první poslední. Nádherná grafika s perfektním soundtrackem, který hráč získá samostatně i díky edici, navodí tu správnou budovatelskou atmosféru.

Jméno značky: Frontier Developments
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie, Simulátory
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: