Planet Zoo Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

332 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Pokud si někdy chtěl hráč splnit svůj sen a mít obrovskou zoo, tak díky propracovanému budovatelskému simulátoru Planet Zoo má jedinečnou možnost!

Příroda samotná je velmi nevybíravá, ale lidé k tomu ještě přidávají. Některé druhy zvířat tak nejsou schopné přežít tyto zhoršující se podmínky, jelikož nemají dostatek místa pro vlastní život. Avšak existují i speciální místa, která se soustředí na to, aby se některé ohrožené druhy daly zachránit z toho největšího ohrožení a případně se opět mohly adaptovat na pobyt ve volné přírodě. Mezi tyto speciální zařízení se řadí i zoo!

To je také jedinečná možnost, jak mohou lidí poznat přírodu zblízka, a to včetně těch nebezpečných druhů. Od lvů až po mláďata slonů. O takovéto zvířátka se bude hráč starat. Jenže tyto zvířata potřebují také něco jíst a jídlo stojí peníze, je tedy potřeba nalákat návštěvníky, co nejvíce jim zpříjemnit pobyt ve své zoo, aby utratili maximální obnos peněz! Příjemné uživatelské rozhraní, stejně jako obrovská paleta budov se pak postarají o to, že hráč se při stavbě bude cítit jako ryba ve vodě! Samozřejmostí je také několik herních módů a pestré výzvy.

Jméno značky: Frontier Developments
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie, Simulátory
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: