Postal 4: No Regerts Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

358 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Jedná se o předběžný přístup.

On se konečně vrátil! Dlouho očekáváný moment nadešel, ale občanům se ježí chlupy na rukou.

Ráj byl zničen, ale není potřeba zoufat. Hlavní hrdina a jeho věrný psí parťák se vydali hledat nové město, které by mohli v akční FPS POSTAL 4 No Regerts říkat „domov“.

Naneštěstí pro oba se stalo něco neočekávaného. Když totiž opouštěli zničen město, tak museli zastavit na jedné z čerpacích stanic, aby mohli dotankovat tolik potřebné palivo. Štěstí se jim však vyhnulo v tu chvíli obloukem a vše jim bylo odcizeno. Nyní tak neměli u sebe vůbec nic a museli své kroky přesměrovat k nejbližšímu městu, kde vydělají dostatek peněz, aby mohli koupit auto nové a rychle utéct pryč.

Zbrusu nová otevřená lokace je plná neuvěřitelných možností, které jsou, jako vždy, opravdu unikátní. Z pohledu první osoby se hráč dočká obrovské palety starých, ale i nových zbraní. Mezi novinkami jsou například krvežízniví holubi nebo velmi silné power-upy, jež mohou předat hráči i nadlidské schopnosti. Samozřejmostí jsou i takové nechutnosti jako vyměšování se, na ostatní občany nebo použití kočky jako tlumiče na zbraň. Vše je doprovázeno skvělým dabingem hlavní postavy a poutavou grafikou.

Nesmíš mít žádné výčitky!

Jméno značky: Running With Scissors
Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: