Prey 2017 Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

153 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)

Pokračování oblíbené sci-fi akce se vrací, ovšem o vývoj se tentokrát postará studio Arkane, autoři vynikajících počinů typu Dishonored, či Dark Messiah of Might and Magic. Můžeme se tak těšit na inteligentní příběh, spoustu brutální a syrové akce a především různých příběhových zvratů, které nám výpravu po potemnělých koridorech vesmírných stanic pořádně zpestří.

Jmenujete se Morgan Yu a jste výsledkem zakázaných experimentů, které měly za cíl vylepšit člověka. Probouzíte se v roce 2032 hluboko ve vesmíru na stanici Talos I a vaším úkolem je odkrýt tajemství, které se ukrývají hluboko v útrobách vesmírné stanice Talos 1. Spolehnout se posléze budeme muset sami na sebe a na to, co během vaší cesty najdete - přičemž jediná šance, jak se vypořádat s narůstající nelítostnou hrozbou, je za pomocí zbraní, zvláštních schopností a důvtipu.  

Co se týče nepřátel, zatím známe několik druhů, které ti budou v útrobách stanice Talos znepříjemňovat život. Mimic - malé příšery nepodobné pavoukům se snaží skrýt tvému zraku tím, že se metamorfují do různých předmětů denní potřeby, mezi které patří například plechovky, zbraně, hrnečky na kávu, popelníky a židle. Tvým úkolem je tedy dávat dobrý pozor a umět rozlišit realitu od klamuPhantom - rychle se pohybuje, je agresivní a smrtícíNightmare - před tímto silným nepřítelem je lepší útect, než se s ním snažit bojovat  

Na co se těšíme? Střílečku z první osoby od tvůrců her Dishonored a Dark Messiah of Might and Magic. Spoustu zbraní, schopností a skillů, které vám pomohou přežít nadcházející bitvy. Silný příběh se spoustou nečekaných zvratů. Jedinečný design, vycházející z blízké budoucnosti roku 2032.      

Jméno značky: Bethesda Softworks
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Hororové, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: