Pro Cycling Manager 2016 Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátor

110 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (2 ks)

TROUFNETE SI?
Vyberte si jeden z oficiálních týmů z Tour a vydejte se na úžasnou Tour de France 2016 plnou výzev. Od „grand départ“ na úpatí Mont Saint-Michel se probojujte cestami v Pyrenejích mezi Francií a Španělskem a vyzvěte ty nejlepší horaly na mýtických svazích Mont Ventoux a masivu Mont Blanc, načež vás čeká vzrušení z velkého finále na Champs Elysées.

 

ZVOLTE SI SVÉ TEMPO
Promyslete si strategii, zvolte ty nejlepší trajektorie a nasaďte tu nejlepší závodní taktiku se svými spoluzávodníky. Jedině tak budete moct splnit cíle, které vám vytyčí váš manažer a sponzor. V režimu pro jednoho hráče i pro více hráčů na jedné obrazovce můžete útočit, bránit svůj dres a diktovat tempo pelotonu. Závodníka můžete kdykoliv změnit a přizpůsobit se tak průběhu soutěže. 

 

CHYTLAVOST
Vylepšení se dočkala grafika, design zvuku a také umělá inteligence. Peloton nabízí podrobné detaily, umocněné podmanivou kamerou a realistickými zvuky.

 

NOVÉ MECHANISMY HRATELNOSTI
Strategické týmové úkoly – Mise, které závisejí na vašem týmu, vašich schopnostech a vybrané trati.
Vylepšená kariéra - Projděte s týmem a vybraným sponzorem každou soutěží a zapište své jméno do historie cyklistického závodění.
Přístupnější zážitek – Díky zjednodušenému systému zásob, novému mechanismu vybavení a trenérovi, který vám bude dávat strategické rady.

Jméno značky: Focus Home Interactive
Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: